Ballina Aktualitet Lajme Ja emrat e të plagosurve në Spitalin e Tetovës dhe detajet e...

Ja emrat e të plagosurve në Spitalin e Tetovës dhe detajet e ngjarjes

Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht për detajet e krismave në hyrje të spitalit të Tetovës ku u plagosën dy persona.

Burime të Klan Maqedoni njoftojnë se të përfshirë në ngjarje janë dy familje, ajo Musai dhe Terzia të cilat kanë pasur një zënkë edhe më herët. Rastin e zënkës e kanë denoncuar edhe në polici.

Por më pas janë takuar tek hyrja e spitalit i Tetovës. Aty ka ndodhur edhe një përleshje tjetër me armë zjarri ku të plagosur kanë mbetur Adhurim dhe Zendel Musai.

Policia punon në zbardhjen e plot të rastit./KlanMacedonia

Klan Maqedonia jep edhe emrat e personave të  tjerë të përfshirë në këtë ngjarje!

LEXO EDHE:

VIDEO/Të shtëna me armë në Spitalin e Tetovës, dy të plagosur!

Пукано во две лица од Гајре, полицијата трага по осомничените, повредените пренесени на скопските клиники, тетовската болница е под силно полициско обезбедување

 

@tn.lajmelokale
@tetovanews