Ballina Argëtim Jetë & Stil Këngët më të mira të 2018-ës, deri tani

Këngët më të mira të 2018-ës, deri tani

Tabloidi britanik, Elle ka përgatitur një listë të këngëve më të mira të muzikës pop, rap, R&B dhe të tjera, të cilat bërën bujë deri tani.

Ndër më të dëgjuarat, janë këngët nga Cardi B, Jessie Reyez, Drake, Janelle Monae etj.

Më poshtë keni 10 këngët më të mira të dëgjuara deri tani:

“Love Lies,” Khalid & Normani ”

‘Til It’s Over,” Anderson .Paak

“Slow Burn,” Kacey Musgraves

“Best Life,” Cardi B ft. Chance the Rapper

“Make Me Feel,” Janelle Monáe

“Karma,” BELLSAINT

“Nice For What,” Drake

“Not Discuss It,” St. Beauty

“Figures (Reprise),” Jessie Reyez ft. Daniel Caesar

“If You Leave Me Now,” Charlie Puth ft. Boyz II Men

/sn/

Artikulli paraprakMakaronat ju ndihmojnë të humbni peshë
Artikulli tjetërKy është vrasësi më i kërkuar në Evropë