Ballina Shëndeti Këto ushqime duhet të hani për të rënë në peshë

Këto ushqime duhet të hani për të rënë në peshë

Në ditët e sotme mbetet ende problem se çfarë ushqimesh duhet të konsumojmë për të humbur peshë por nutricionistët kanë treguar se është më e thjeshtë se sa e mendojmë.

Susie Burrell, dietologia e famshme australiane rendit listën e ushqimeve më të mira që na ngopin dhe nuk na japin kalori të panevojshme.

Supa

Çaji jeshil

Gjiza

Peshku i bardhë

Kosi./sn/

Artikulli paraprakRekord nga Dua Lipa, të gjitha biletat e shitura për koncertet në Britani të Madhe.Ja çfarë po ndodh
Artikulli tjetërSara Blloshmi – Si i skandalizonte burrat në vitet ’20 mbesa e Ismail Qemalit