Ballina Argëtim Jetë & Stil Rekord nga Dua Lipa, të gjitha biletat e shitura për koncertet në...

Rekord nga Dua Lipa, të gjitha biletat e shitura për koncertet në Britani të Madhe.Ja çfarë po ndodh

Dua Lipa ka vazhduar që të shënojë suksesin e radhës. Bukuroshja me origjinë nga Prishtina do të mbajë në prill një turne në Britani të Madhe në qytetet më të mëdha.

Dhe Dua Lipa ka konfirmuar se në shumicën prej tyre të gjitha biletat janë shitur. I vetmi koncert, ku kanë mbetur edhe disa bileta për performancën e saj, është ai në Genting Arena të Birminghamit.

Deri tani Dua në Mançester, Glasgow, Dublin, Cardiff dhe Londër i ka konfirmuar shitjet e të gjitha biletave. Ky turne fillon nga sonte më 9 prill në Dublin.

Dua Lipa besohet se është bashkuar me ish të dashurin e saj, Isaac Carew. Ajo pati një vit të suksesshëm me shumë hite dhe me albumin e saj debutues, “Dua Lipa”./sn/

Artikulli paraprakReportazh në fshatin Dobrosht të Tetovës (VIDEO)
Artikulli tjetërKëto ushqime duhet të hani për të rënë në peshë