Ballina Argëtim Jetë & Stil Këto ushtrime mund t’i bëni edhe në shtëpi (VIDEO)

Këto ushtrime mund t’i bëni edhe në shtëpi (VIDEO)

Ndoshta kurrë nuk ka qenë më e lehtë për të marrë këshilla lidhur me humbjen e peshës ose mënyrat se si të ushqeheni shëndetshëm, transmeton Klan Kosova.

Kjo për arsye se në rrjetet sociale çdo ditë qarkullojnë video nga më të ndryshmet ku mund të merrni këshilla për të qenë sa më në formë.

30 minuta nuk janë shumë që t`i ndani nga koha juaj dhe të nisni ushtrimet për ta kthyer trupin në formën e duhur.

Kjo bëhet përmes disa ushtrimeve të cilat mund t`i kryeni pa problem edhe në shtëpi.

Artikulli paraprakDaçiq: Garantoj që njohjet e Kosovës do të bien nën 100
Artikulli tjetërTrump kërcënon përsëri regjimin e Assad