Ballina Argëtim Jetë & Stil Schwarzenegger merr veten pas operacionit

Schwarzenegger merr veten pas operacionit

Disa ditë më parë një ndër aktorët më të famshëm në botë, Arnold Schwarzenegger, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në zemër.

Operacioni ishte për të zëvendësuar një valvul që fillimisht ishte zëvendësuar 20 vite më parë.

Duket se për aktorin 70-vjeçar gjithçka ka shkuar mirë dhe sipas zëdhënësit të tij, Arnold gëzon shëndet të plotë.

Menjëherë pasi u përmend, aktori ka folur me familjarët e tij duke thënë: “Unë jam kthyer”.

Tashmë që është mirë, pritet që aktori të rikthehet me projekte të reja për fansat e tij./sn/