Ballina Argëtim Jetë & Stil Vajza 6-vjeçare e Beyoncet ka stilistin e vet

Vajza 6-vjeçare e Beyoncet ka stilistin e vet

Vajza 6-vjeçare e Beyoncet ka stilistin e saj dhe blerësin personal.

Këngëtarja e “Formation” dhe bashkëshorti i saj Jay-Z janë shoqëruar shpesh me ngjarjet e profilit të lartë nga fëmija i tyre më i vjetër Blue Ivy dhe çifti siguron që ajo gjithmonë e sheh më së miri me ndihmën e Manuel Mendezit.

Manuel ka punuar për Parkwood Entertainment të Beyoncet që nga viti 2009 dhe përfaqësuesi i yllit 36-vjeçar i konfirmoi Women’s Wear Daily që punonjësi ka për detyrë të jetë stilist dhe blerës personal i Blue Ivyt, transmeton ksp.

Disa nga veshjet që ai ka hartuar për të rinjtë përfshijnë pantallonat e Valery Kovalska që ajo veshi në çmimet Grammy të këtij viti dhe fustanin e Billie Blush që ajo mbante në videon e “Family Feud” të babait të saj 48-vjeçar.