Ballina Argëtim Jetë & Stil Çmenduri! Njihuni me familjen, ku pritet fëmija i 21 (Video)

Çmenduri! Njihuni me familjen, ku pritet fëmija i 21 (Video)

“Ne kemi dashur të ndalemi te 20, por … surprizë: 21 është një vajzë e vogël, që po vjen në jetë”.

Në Youtube ka kronikë speciale për super familjen britanike, Radford, që ka njoftuar në rrjetet sociale pritjen e një fëmije tjetër, të 21-tin e shtëpisë për të qenë më të saktë.

42-vjeçarja Sue dhe 46-vjeçari Noel, nga Morecambe, Lancashire, respektivisht mami dhe babi kanë shprehur gëzimin e madh në Instagram, ku njoftojnë pritjen e vajzës duke komentuar imazhin e ekos me ultratinguj, ndërsa 47 mijë ndjekësit e tyre kanë mbetur të shokuar.

Në videon që qarkullon në YouTube, Sue ka një mesazh për fëmijët e saj: “Ne po kthehemi në shtëpi pasi kishim një takim shumë të veçantë dhe të këndshëm, merreni me mend se çfarë!”. Pastaj, në shtëpi tregon barkun.

Megjithatë, vetëm disa muaj më parë, themeluesit e familjes më të madhe të Britanisë i kishin siguruar fëmijët se do të ndaleshin te djali i 20-të, Archie, i cili ka lindur në shtator. Pritja e fëmijës së 21-të do të jetë e rrallë pasi do të jetë pothuajse 30 vjet më i ri se vëllai më i vjetër.

Më i madhi Chris, në fakt, është 28 vjeç. Pas tij vjen Sophie – 23, Chloe – 21, Jack – 20, Daniel – 18, Luka – 16, Millie – 15, Katie – 14, James – 13, Ellie – 12, Aimee – 11, Josh – 9, Max – 8, Tilly – 7, Oscar – 5, Casper – 4 dhe Hallie e Archie, të cilët kanë lindur në shtator 2017.

Artikulli paraprakKriza politike në Itali godet rëndë tregjet financiare
Artikulli tjetërDemarkacioni, Kosova nuk e ka njoftuar Malin e Zi për marrëveshjen