Ballina Argëtim Jetë & Stil E zë gjumi në klasë, mësuesja e rreh me shkelma (VIDEO)

E zë gjumi në klasë, mësuesja e rreh me shkelma (VIDEO)

Shumë nxënësve mund t’u ketë ndodhur që t’i ketë zënë gjumi në klasë, e pjesa më e madhe janë zgjuar të tmerruar kur mësuesja u ka folur.

Por ky nuk është rasti i videos së mëposhtme.

Një nxënës në një shkollë në Karolinën Jugore në SHBA është zgjuar me shkelma dhe shpulla nga gjumi. Publikimi i pamjeve ka sjellë edhe shkarkimin nga puna të mësueses, e cila kishte 27 vite që ushtronte këtë detyrë.

E shikuesit e videos nuk i vënë edhe shumë faj mësueses, e cila është përpjekur me çdo formë që ta zgjojë deri sa situata degjeneroi në përdorimin e dhunës.

E mes atyre që nuk i vënë faj për aktin janë edhe prindërit e nxënësit të dhunuar, të cilët kërkojnë që mësuesja e matematikës të rikthehet në punë./TCH/

Artikulli paraprak“Lus Zotin të jetoj që ta shijoj…”, Pagarusha merr “Çelësin e Tiranës”
Artikulli tjetërSekretari i Jashtëm britanik i bën thirrje Trump live nga “Fox News”: Mos e “gris” marrëveshjen bërthamore me Iranin