Ballina Shëndeti Këto ushqime duhet ti hani edhe pas orës 8 të darkës

Këto ushqime duhet ti hani edhe pas orës 8 të darkës

Ndoshta në këtë listë mund të gjeni disa prej produkteve tuaja të preferuara. Bëhet fjalë për disa ushqime që mund të hani edhe pas orës 8 të darkës.

Kokoshkat

Mund të vazhdoni të hani kokoshkat edhe pas orës 8 të darkës, ndoshta teksa shihni filmin tuaj të preferuar ose në një darkë mes miqsh. Janë shumë herë më të mira sesa patatet e kripura.

Avokado

Disa feta avokado në darkë do të ishin ideale. Mund t’i integroni edhe në receta të tjera të lehta, jo shumë kalorike.

Banane

Ato përmbajnë shumë potasium dhe magnez, çka ju relakson dhe ju ndihmon që të bëni një gjumë shumë të qetë.

Kos

Një filxhan me kos pa yndyrnë është ideali. Mund t’i shtoni edhe disa fruta për ta shijuar më shumë./sn/

Artikulli paraprakTakimi me Kim Jong Un/ Trump: Mendoj se do të jetë një sukses i madh
Artikulli tjetërE pazakontë për majin në Venezuelë, mali mbulohet me dëborë