Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO/ Kap mat burrin me dashnoren, dhe…

VIDEO/ Kap mat burrin me dashnoren, dhe…

Një grua ka kapur mat bashkëshortin e saj duke ikur në një festë romantike me të dashurën e tij, e pavarësisht vendit se ku ndodheshin ajo ka shpërthyer në mënyrën e saj.

Pamjet, të cila duket se janë filmuar nga një pasagjer tjetër, tregojnë se konfrontimi shpërtheu në Aeroportin Ndërkombëtar të Jose Maria Cordova në Kolumbi.

Gruaja e acaruar dallohet teksa hedh ofendime ndaj bashkëshortit të saj, ndërsa ka kapur për flokësh të dashurën e tij dhe nuk e lëshon në asnjë moment, ndërsa kjo e fundit çuditërisht duket tepër e qetë.

Artikulli paraprakEco Guerilla kërkon burg për udhëheqësit e Jugohromit
Artikulli tjetërMogherini: BE më e fuqishme se dy vite më parë