Ballina Aktualitet Lajme Kuvendi shqyrton raportin e Këshillit Gjyqësor

Kuvendi shqyrton raportin e Këshillit Gjyqësor

Kuvendi sot diskuton rreth rekomandimeve të Avokatit të Popullit dhe raportit vjetor të Këshillit Gjyqësor.

Në seancë të komisioneve ndodhet edhe Ligji për ilaçet ku do të shqyrtohen amendamentet.

Amendamentet do të shqyrtohen edhe në leximin e dytë të Ligjit për të huajt./am/

Artikulli paraprakEjup Alimi dhe Ismet Guri sot në seancë gjyqësore për shkatërrim të materialit zgjedhor
Artikulli tjetërLDK kërkon heqjen e menjëhershëm të vizave për Kosovën