Ballina Argëtim VIDEO: Gruas i “ikën truri”, del nudo në rrugë dhe ndalon makinat

VIDEO: Gruas i “ikën truri”, del nudo në rrugë dhe ndalon makinat

Një grua ka dalë krejtësisht e zhveshur në mes të lagjes në New Jersey duke ndaluar makinat.

Gruaja e paidentifikuar mori vëmendjen e disa fqinjëve në një rrugë në Trenton, ndërsa shëtiste përgjatë trotuarit nudo.

Videoja tregon ndryshimin e humorit të saj me një buzëqeshje të paarsyeshme dhe zemërimit të menjëhershëm në fytyrë kur banorët e hutuar e pyesin nëse është nën ndikimin e drogës. (TemA)

Artikulli paraprakKuvendi miratoi ndryshimet e kodit zgjedhor (VIDEO)
Artikulli tjetërKovragë, breshëri dëmton mollët (VIDEO)