Ballina Argëtim Video/ Linda Morina dhe Lek Plepi “thyejnë” rrjetin me një duet

Video/ Linda Morina dhe Lek Plepi “thyejnë” rrjetin me një duet

Ata janë bërë të famshëm përmes rrjeteve sociale.

Por sonte, Linda Morina dhe Lek Plepi janë bërë bashkë në një duet. Ata ishin këtë të premte të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, në Televizionin Klan për të promovuar klipin e tyre të ri të titulluar “Seen”.

Gjatë emisionit Linda Morina tregoi se ideja për një duet ka qenë e Lek Plepit dhe se klipi është xhiruar për 4 orë brenda një dite./tvklan.al

Artikulli paraprakLek Plepi i propozon live Linda Morinës (VIDEO)
Artikulli tjetërShkencëtarët thonë se gazrat janë miku më i mirë i njeriut