Ballina Argëtim Jetë & Stil Danaj operohet me sukses në zemër. Faliminderon Lazim Destanin

Danaj operohet me sukses në zemër. Faliminderon Lazim Destanin

Danaj operohet me sukses në zemër. Faliminderon Lazim Destanin

Veprimtari i njohur shqiptare Koco Danaj ka falënderuar të gjithë dashamirët pas një operacioni të kryes me sukses, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Falenderim. Ka pak kohe qe bera nje operacion te veshtire nga zemra. Ne spitalin Zhorzh Pompidu ne Paris. Operacioni doli me sukses.
Ju falenderoj te gjitheve qe me telefonuat. Qe me dhate zemer. Falenderoj ne menyre te vecante mikun tim Lazim Destanin nga Shqiperia Lindore ne Tetove. Mikun tim Muharrem Salihun nga Medvegja shqiptare. Miqte e mij Faredin Tafallari, Aleks Vraja, Ram Krasniqi etj etj.
Tani u ktheva plotesisht ne pune. Me mirenjohje dhe respekt per te gjithe
Koco Danaj”, është shprehur ai. (INA)

Artikulli paraprakMijallkov kërkon shpëtimin nga presidenti Ivanov
Artikulli tjetërMë quani si të doni. Ja kë besoj unë