Ballina Argëtim I gjuajnë në të pasme, për t’i sjellë fat Meksikës (Video)

I gjuajnë në të pasme, për t’i sjellë fat Meksikës (Video)

27-vjeçarja, e quajtur “prezantuesja më seksi e motit në planet”, ishte “tabela e qitjes” së vullnetshme në një ritual të pazakontë, pasi dy bashkëpunëtorët e saj u rreshtuan pas të pasmeve të saj bombastike dhe i gjuajtën.

Garcia paraqet motin për Hoy në televizionin meksikan dhe mbi të është përqendruar vëmendja e medias ndërkombëtare falë pamjes së saj të pabesueshme.

Për më tepër fat ajo veshi edhe fanelën e ekipit kombëtar dhe një minifund të shkurtër me ngjyrë të kuqe. Sportisti Enrique Bermúdez de la Serna dhe mikpritësi Jorge Van Rankin i përplasën këmbët njëri pas tjetrit në format e saj mbresëlënëse.

Artikulli paraprakBashkimi kombëtar, Kurti: Referendum! S’duhen parti partnere në Shqipëri
Artikulli tjetërTmerr! Kamerat kapin drita misterioze në oborr (Video)