Ballina Argëtim Kuriozitete Tmerr! Kamerat kapin drita misterioze në oborr (Video)

Tmerr! Kamerat kapin drita misterioze në oborr (Video)

Në një moment që të tmerron, disa drita të çuditshme dhe misterioze dalin nga askundi në kamerën e sigurisë të një familje.

Gjithë skena e frikshme është filmuar nga kamerat e vendosur në derën e përparme të një shtëpie, por “Express” nuk jep detaje për shtetin ku është filmuar gjithçka.

Drita duket nga errësira, rri përpara kamerës dhe më pas zhduket sërish.

Artikulli paraprakI gjuajnë në të pasme, për t’i sjellë fat Meksikës (Video)
Artikulli tjetërMbi 300 çartera me turistë në Shqipëri, për herë të parë edhe rusë