Ballina Argëtim Jetë & Stil “Largimi nga Klan ishte lojë? Fevziut i ofrohet mbi 400 mijë euro...

“Largimi nga Klan ishte lojë? Fevziut i ofrohet mbi 400 mijë euro pagë”

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u përfol për një largim të mundshëm të moderatorit Blendi Fevziu dhe emisionit “Opinion” nga Klan Tv drejt Top Channel.

U aludua se përveç disa mosmarrëveshjeve me Aleksandër Frangaj, Fevziut i ishte bërë edhe një ofertë tunduese nga Ben Blushi.

Ku ka zë nuk është pa gjë, por nuk dihet saktësisht se cila është pjesa e vërtetë e gjithë kësaj sage “merkatoje”.

Mirëpo, sipas “Cna”, Fevziu ka disa ditë që i ka mbyllur negociatat me Frangajndhe përfundimisht do të vijojë të qëndrojë në Klan, ndërsa paga do të jetë 400-450 mijë euro në vit.

Fevziu me Ben Blushin duket sikur kanë bërë një “lojë” të tillë sikur Fevziu ka marrë një ofertë të “çmendur” nga Top Channel, duke ia rritur çmimin moderatorit dhe sipas gjasave ia paska arritur. /cna.al

Artikulli paraprakClinton zbulon “ëndrrën në sirtar”: Dua të drejtoj Facebook-un!
Artikulli tjetërGJERMANI – Shitje rekord prej 4,7 milionë euro e një pikture të ekspresionistit, Max Beckmann