Ballina Argëtim Legjenda e boksit botëror, Mike Tyson bën shiqiponjën (FOTO)

Legjenda e boksit botëror, Mike Tyson bën shiqiponjën (FOTO)

Shqiponja e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit ka sjellë kënaqësi të shqiptarët dhe pakënaqësi te serbët.
Mike Tyson dhe të famshëm të tjerë bënë shqiponjën.

Shqiptarët në mbarë botën kanë përshëndetur veprimin e tyre, duke shprehur krenari për djemtë shqiptarë dhe suksesin e tyre.Për të përkrahur djemtë, mjeku shqiptar në Amerikë Mario Ademaj ka postuar në Facebook disa fotografi, ku shfaqen duke bërë shqiponjën persona të famshëm si Mike Tyson dhe Jeremy Meeks i njohur si “krimineli seksi”. /Insporti

Artikulli paraprakKryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami i uron fitoren Erdoganit
Artikulli tjetërKandidati opozitar pranon rezultatin e zgjedhjeve në Turqi, ka një mesazh për Erdoganin (VIDEO)