Ballina Aktualitet Ekonomi Lirohen çmimet e benzinës, nafta ngelet e njëjtë

Lirohen çmimet e benzinës, nafta ngelet e njëjtë

Çmimet e shitjes me pakicë të benzinës Eurosuper BS-95 dhe Eurosuper BS-98 nga mesnata do të ulen me një denarë, ndërsa çmimet e dizelit do të mbeten të njëjta. Kështu çmimi i ri i Eurosuper BS-95 do të jetë 71 denarë, ndërsa Eurosuper BS-98 do të jetë 73 denarë. Kurse Eurodizel do të vazhdojë të shitet për 63.50 denarë për litër.

Artikulli paraprakStudentja kosovare Fjollë Caka nderohet me çmimin George Washington në SHBA
Artikulli tjetërKryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami i uron fitoren Erdoganit