Ballina Argëtim MOS E HUMBISNI/Llahtarë në “America’s Got talent”: i riu provokon klithma tmerri…me...

MOS E HUMBISNI/Llahtarë në “America’s Got talent”: i riu provokon klithma tmerri…me talentin e tij (Video)

Është përjetuar një skenë e llahtarshme në spektaklin “America’s Got talent”, pasi një i ri zezak, Troy James realizoi një performancë të rrallë duke e trajtuar trupin si gomë.

Kur Heidi Klum e pyeti se çfarë aftësish do t’i paraqiste publikut me talentin e tij, ai qeshi dhe dhe tha: do ta shihni!

Dhe vërtet, ajo që panë ishte e frikshme. /tesheshi.com/

@tetovanews