Ballina Aktualitet Lajme MOTI SOT NË MAQEDONI

MOTI SOT NË MAQEDONI

Moti sot do të jetë i ngrohtë dhe me diell, ndërsa gjatë pasdites do të ketë kushte për mot të paqëndrueshëm dhe reshje.

Temperaturat do të arrijnë nga 24 deri në 35 gradë celsius.

Artikulli paraprakQEVERIA: IVANOV REFUZON T’I TREGOJË QYTETARËVE SA PARA SHPENZON
Artikulli tjetërKryetari i Athinës viziton sot Shkupin