Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot parashikohet të jetë i vranët dhe me shira.

Temperaturat do të jenë nga 14 gradë celsius në 18 gradë celsius.

Artikulli paraprakKush udhëton, ka mundësi më të mëdha për sukses në jetë!
Artikulli tjetërKuvendi i Kosovës me dy seanca, njëra e jashtëzakonshme