Ballina Aktualitet Lajme SHKUP, AKSIDENTOHET 15 VJEÇARJA

SHKUP, AKSIDENTOHET 15 VJEÇARJA

Gjatë mbrëmjes së djeshme automjeti “Peugeot” me targa të Shkupit, e drejtuar nga T.K ka goditur 15-vjeçaren e cila drejtonte një biçikletë.

Ajo ka marr lëndime të rënda trupore dhe me ambulancë është dërguar në klinikën “Nëna Terezë”, ku i është dhënë ndihmë mjekësore.