Ballina Argëtim Shqiptari nuk iu përmbahet emocioneve, gjuan me armë brenda shtëpisë pas golit...

Shqiptari nuk iu përmbahet emocioneve, gjuan me armë brenda shtëpisë pas golit të Shaqirit (VIDEO)

Fitores së Zvicrës ndaj Serbisë në Kupën e Botës më së shumti i janë gëzuar shqiptarët.

Me golat e bukur të Xhakës dhe të Shaqirit, Zvicra arriti të përmbysë rezultatin nga 0-1 në 2:1 ndaj Serbisë, për një fitore të paharruara dhe shumë të rëndësishme në Kupën e Botës në Rusi.

Kjo fitore është përjetuar me emocione të mëdha edhe të shqiptarët.

Madje ka edhe prej tyre, që nuk ka mundur t’i kontrollojë emocionet duke shtënë me armë brenda në shtëpi pas golit të Shaqirit të shënuar në fund të ndeshjes, gol që i solli edhe fitoren Zvicrës./Lajmi.net/

Artikulli paraprakSi e tronditi policinë greke, rikthimi i Sonilës në Çamëri
Artikulli tjetërDua Lipa krenare me djemtë shqiptarë, ja çfarë ka bërë