Ballina Argëtim Kuriozitete Tmerrohet nëna: Teksa mësonte fëmijën t`i jepte biçikletës, ‘fantazma grua’ shfaqet në...

Tmerrohet nëna: Teksa mësonte fëmijën t`i jepte biçikletës, ‘fantazma grua’ shfaqet në ballkon (VIDEO)

Një nënë në Angli u befasua kur pa pamjet të cilat tregojnë atë duke e mësuar djalin e saj të ngiste biçikletën dhe në ballkonin e ndërtesës afër shihej një grua që kjo nënë beson se dukej si fantzmë që po e shikonte djalin e saj, përcjell Gazeta Metro.

Skena e pazakontë u xhirua nga Louise Lenton dhe u zhvillua në qytetin Paignton në një parking jashtë një ndëtese të shekullit të 19’të.

Nëna i tha një gazete lokale se ata e zgjodhën këtë zonë, pasi ishte e sheshtë dhe kështu konsiderohej si vend më i mirë për të rinjtë si djali i saj, për të mësuar të ngiste biçikletën.

Ndërkohë askush nuk mund të shpjegonte praninë e ‘vëzhgueses’ në fjalë në në video./Gazetametro.net

Artikulli paraprak13 vjeçarja që la gojëhapur jurinë: S’kemi dëgjuar kurrë një zë të tillë (VIDEO)
Artikulli tjetërNuk pranon të mbulohet me shami, indiania tërhiqet nga turneu i shahut