Ballina Argëtim VIDEO e ditës: Tifozi meksikan me një “surprizë” për policin rus

VIDEO e ditës: Tifozi meksikan me një “surprizë” për policin rus

Kjo video, që po bën xhiron e internetit, përfshin një tifoz meksikan, një surprizë dhe një polic rus.

Për më tepër shikoni më poshtë.

Artikulli paraprakShkrimi prekës për të dashurin i vajzës që kishte vetëm pak orë jetë
Artikulli tjetërMaryland, 4 të vrarë e 20 të plagosur në redaksinë e një gazete (VIDEO)