Ballina Argëtim VIDEO/ “Lajthit” imami shqiptar: Ju tregoj pejgamberin që kreu marrëdhënie me 90...

VIDEO/ “Lajthit” imami shqiptar: Ju tregoj pejgamberin që kreu marrëdhënie me 90 gratë e tij për një natë dhe s’i la shtatzënë

Një imam shqiptar ka çuditur me deklaratën e tij mbi fenë islame teksa ka përcjellë një tregim.

Ai shprehet se një pejgamber kishte 90 gra dhe një natë vendosi që të ketë mardhënie intime me të gjitha.

Sipas imamit, pejgamberi synonte që patneret e tij të sillnin në jetë 90 luftëtarë, por asnjëra prej tyre nuk mundi të lindë shëndetshëm pas ai harroi të thoshte inshallah para aktit seksual.

Për më tepër mund të ndiqni videon e mëposhtme:

Artikulli paraprak“Tolerancë zero” ndaj emigrantëve në SHBA, Trump: S’jemi kamp dhe as strukturë refugjatësh
Artikulli tjetërShkollat e Gylenit, a duhet t’i kontrollojë qeveria? Akuza e fortë e Ermir Gjinisht: Ata janë të përfshirë në trafik ndërkombëtar droge, do dalin faktet