Ballina Argëtim VIDEO: Shkon i ftuar në Klan kreu i PD, Frangaj bëhet “tapë”...

VIDEO: Shkon i ftuar në Klan kreu i PD, Frangaj bëhet “tapë” dhe del të presë Bashën

Aleksandër Frangaj ka pritur në Klan liderin e opozitës Lulzim Basha.

Duket se pronari i televizionit, kishte rrakëllyer ndonjë gotë dhe e priste gjithë gaz kryedemokratin të cilit pasi i ktheu shpinën, e takoi sikur kishte shkuar ndonjë operator t’i kërkonte rritje rroge.

Kjo mungesë rrespekti e treguar ndaj liderit të PD-së, pasqyrohet në videon e mëposhtme ku shihet diferencimi i treguar mes Bashës në opozitë dhe kreministrit Rama në pushtet që i rinte “gati-tu”.

Ndërkohë, pyetja që shtrojnë qytetarët nëpër komente për gjendjen e pronarit të medias është: A të jetë dehur Frangaj prej gezimit se Fevziu nuk do largohet? (TemA)

Artikulli paraprakAbdylmenaf Bexheti është rektori i ri i UEJL-së
Artikulli tjetërVetëvritet kuzhinieri i njohur amerikan, Anthony Bourdain