Ballina Aktualitet Lajme Zaev shtron iftar (FOTO)

Zaev shtron iftar (FOTO)

Kryeministri Zoran Zaev organizoi darkë iftari me përfaqësuesit politik të vendit, kryesisht partitë shqiptare. Në të ishte i pranishëm edhe kreu i BFI-së, Sulejman Rexhepi, njofton Portalb.mk.

Kryeministri Zaev tha se ka nderin ti pret mysafirët e tij në kohën e agjërimit, kur familjet mblidhen, miqtë shoqërohen dhe ka vetë-reflektim dhe meditim.

“Është një mohim i kënaqësisë tokësore dhe shpirtërore që bëhet nga shumë besime – duke përfshirë besimin tim të krishterë. Është koha kur e forcojmë shpirtin për tu afruar me Zotin.” tha ai mes tjerash.

Artikulli paraprakKlipi i ”Girls” sjell Rita Orën e Bebe Rexhën në skena të nxehta! (VIDEO)
Artikulli tjetërStudentët tmerrohen nga krokodili në kampusin e tyre (VIDEO)