Ballina Aktualitet Shqipëri Berisha publikon videon e 7 makinave plot me para që ikin në...

Berisha publikon videon e 7 makinave plot me para që ikin në Rinas

Postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha në Facebook

Arratisje e madhe e parave me furgona nga Shqiperia!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Doktorr Berisha sot ne mesdite 7 fugona me lek per ne rinas po vetem 4 fugona arrita te filmoj drejt rinasit. Ku po qojn leket e shtetit shqiptar kto.”