Ballina Argëtim Kuriozitete Ndjekja e traktorit në Denver, si në filma (VIDEO)

Ndjekja e traktorit në Denver, si në filma (VIDEO)

Një traktor u ndoq nga shumë automjete të policisë në Denver.

Videoja e ngarkuar në mediat sociale tregoi se drejtuesi i traktorit vazhdon me shpejtësi në një kryqëzim të zënë nga policia në ndjekje.

Makinat dhe oficerët e policisë u panë përreth traktorit, pasi ai ishte ndaluar.

Sipas njoftimeve të medias lokale, ndjekja përfundoi kur traktori u përplas me një makinë policie.

Dy oficerë pësuan lëndime jo të rrezikshme në incident.

Artikulli paraprak‘Çmenduri’ në jug, stuhia godet bregdetin, shihni çfarë bëhet në Radhimë (VIDEO)
Artikulli tjetërAnaliza/ Loja e rrezikshme për luftë që Donald Trump po luan me Iranin