Ballina Argëtim Taulant Balla hedh grepin …kap ‘cironkë’ (Video)

Taulant Balla hedh grepin …kap ‘cironkë’ (Video)

Këtë fundjavë me diell përvëlues kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla po e kalon në Pogradec, ku po shijon pamjen mahnitëse të liqenit të Ohrit dhe kulinarin e mrekullueshme të zonës.

Vetë Balla ka publikuar një video në Instagram, ku na rikthen në atmosferën e tensionuar të politikës, kur të gjithë kërkojnë dhe thurin akuza për “peshkun e madh”, sipas shprehjes ikonë të ambasadorit amerikan Donald Lu.

Balla shihet duke peshkuar në liqen, por në grep bie veç një peshk i vogël, të cilin nëse do ta komentonte rivali i tij politik, Lulzim Basha, do ta quante “cironkë”.

“Peshkimi nuk është vetëm sport…”, është diçitura e videos së Ballës.

Peshkimi nuk është vetëm sport…

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps) on

Artikulli paraprakRikthehet nga ekzili. Atentat zv.presidentit në aeroport, 11 të vdekur
Artikulli tjetërTë sfidosh rrugën për të shkuar te Plazhi i Gjeneralit