Ballina Argëtim A është kjo policja më seksi që keni parë? Foto provokuese për...

A është kjo policja më seksi që keni parë? Foto provokuese për Krishtlindje

Një police në Angli ka fituar mijëra fansa në rrjetet sociale , si pasojë e fotografive të saj seksi si dhe nga rutina në palestër.

Sermin Kentman kur nuk lufton krimin, publikon foto në “Instagram”, aty ku nuk heziton të vërë në pah format e saj bombastike.

Artikulli paraprak35-vjeçari merr me pushime ish-bashkëshorten dhe të dashurën
Artikulli tjetër“Pazari” i doktoraturave vë në pikëpyetje ligjshmërinë e dhjetëra gradave shkencore në Infermieri