Ballina Aktualitet Në tokën e shqipeve trimat janë vajza. Ja si ia mbledh Shotë...

Në tokën e shqipeve trimat janë vajza. Ja si ia mbledh Shotë Galica e Vlorës Edi Ramës (VIDEO)

Edhe në Universitetin e Kamzës, kryeministrin e gjeti belaja me një vajzë – studente, e cila e vetme e nxorri gënjeshtar atë vetë dhe rektorin.

Sot, në qytetin që mendon se i ka vënë në rresht, kryeministri dhe deputeti i zonës i hasi sharra në gozhdë, sepse një vajzë i kërkonte dialog me të gjithë dhe jo me disa. Është e njëjta që e akuzoi se e kishte mbushur auditorin me FRESSH-ista.

Artikulli paraprakAnaliza e DW për protestat në Budapest, Beograd, Tiranë dhe Paris
Artikulli tjetërZbulohen milionat e rektorëve, llogari, trojet e shtëpitë, ja pasuritë e ‘kokave’ të korrupsionit