Ballina Aktualitet Zbulohen milionat e rektorëve, llogari, trojet e shtëpitë, ja pasuritë e ‘kokave’...

Zbulohen milionat e rektorëve, llogari, trojet e shtëpitë, ja pasuritë e ‘kokave’ të korrupsionit

Zbulohen milionat e rektoreve, llogari, trojet e shtëpitë, ja pasuritë e ‘kokave’ të korrupsionit:

Artikulli paraprakNë tokën e shqipeve trimat janë vajza. Ja si ia mbledh Shotë Galica e Vlorës Edi Ramës (VIDEO)
Artikulli tjetërShtypi francez për Ermonela Jahon: Interpretim që do t`i bënte dhe gurët të qanin