Ballina Argëtim 8-vjeçarja kishte turp të këndonte, por më pas e la jurinë pa...

8-vjeçarja kishte turp të këndonte, por më pas e la jurinë pa fjalë (VIDEO)

Duket se fenomeni i shfaqjeve muzikore si ‘The Voice’ tashmë është bërë shumë i popullarizuar në botë.

Kemi parë shumë performanca të ndryshme nga fëmijë të talentuar dhe të rinj nga e gjithë bota, por audicioni që do ta shihni sot është diçka thjeshtë mahnitëse.

Kur një 8-vjeçare me emrin Polly Ivanova doli në skenën e “Bulgaria’s Got Talent” nuk është se premtoi shumë në shikim të parë. Audienca nuk mjaftohej me bukurinë e saj kur ajo doli në skenë… por kur ajo filloi të këndonte, zëri i saj shkriu të gjithë, transmeton Gazeta Express.

Duke kënduar këngën “Listen” të Beyonce, vogëlushja la gojëhapur jurinë. Shikojeni videon:

Artikulli paraprakHistoria e Mozzik dhe Loredanës, si reperja shqiptare u martua me ‘djalin e hallës’ dhe sollën në jetë një fëmijë
Artikulli tjetërSi u zhvillua e folura njerëzore dhe çfarë është proto-gjuha