Ballina Argëtim Çmenduri/ Vë bast gruan, shoku ja merr për një javë

Çmenduri/ Vë bast gruan, shoku ja merr për një javë

Bixhozi është kthyer në një sëmundje për shumë të rinjë, me këta të fundit që “shesin” gjithçka për të synuar fitoren.

Por lajmi më i çuditshëm vjen nga shteti afrikan, Kenia, ku dy shokë “u përfshinë” emocionalisht tek derbi i Manchesterit mes City-t dhe United.

Në të vërtetë, dy miq në Kenia vendosën ta shkruanin bastin e tyre në një letër, duke deklaruar:

“Amani Stanley, në zotërim të plotë të aftësive të tij mendore, premton ta shesë gruan e tij për një javë tek miku i tij Tony Shilla nëse Manchester City nuk fiton titullin kundër United, Amani Stanley konfirmon se ai është i arsyeshëm dhe nuk është aspak i detyruar në këtë marrëveshje “.

Gazeta keniane publikoi nënshkrimet e të dyja palëve, si dhe një palë e tretë që konfirmonte bastin. Ishte United që triumfoi në fund me rezultatin 3-2, dhe Shilla “fitoi” për një javë gruan e shokut të tij.

Artikulli paraprakVIDEO/ “Audi A6” 60 mijë euro për Ramiz Merkon
Artikulli tjetërPija që eliminon dhjamin e barkut për vetëm 4 ditë!