Ballina Argëtim E bëjnë “për pesë pare” për mjekrën, reagon Gold AG: Këmbët e...

E bëjnë “për pesë pare” për mjekrën, reagon Gold AG: Këmbët e mia janë më të pastra se …

Gold AG ka reaguar ashpër pasi e kanë kritikuar që e ka rritur mjekrën.

Reperi Arian Agushi duket se ka pranuar së fundmi kritika në lidhje me mjekrën e tij dhe ai publikisht u është kundërpërgjigjur atyre, shkruan lajminet.

Faktikisht ai nuk ka treguar me emra se për kë bëhet fjalë, mirëpo ajo çfarë ka shkruar në foto tregon se reperi mburret me mjekrën e tij dhe me faktin se i falë 5 kohë namaz.

Artikulli paraprakShqiptarët ëndërrojnë kurbetin pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh
Artikulli tjetër“Kompensimi s’i shëron plagët tona”. Rrëfehen sopotasit e dënnuar pa faj (VIDEO)