Ballina Argëtim Fatime Fetai mysafire te shoqja e vet, festojnë “Shën Jovanin” (Foto)

Fatime Fetai mysafire te shoqja e vet, festojnë “Shën Jovanin” (Foto)

Prokurorja speciale publike, Fatime Fetai, mbrëmë ka qenë mysafire te shoqja e saj, Nora Shaqiri Markoviq, me rastin e festës ortodokse “Shën Jovan”, raportojnë mediumet maqedonase.

Nora Shaqiri është e martuar me muzikantin Marko Markoviq dhe shoqe e ngushtë e Fatime Fetait, transmeton Gazeta Lajm.

Fotot nga festa e “Shën Jovanit”, ku kanë qenë prezent edhe shumë mysafirë tjerë, Fetai dhe Shaqiri i kanë publikuar në facebook.

Artikulli paraprakLinda Morina e “shkrin borën”, rrezitet për verë… (FOTO)
Artikulli tjetërAleanca e Strugës: Donacioni me para “haram” nuk quhet i tillë!