Ballina Argëtim Linda Morina e “shkrin borën”, rrezitet për verë… (FOTO)

Linda Morina e “shkrin borën”, rrezitet për verë… (FOTO)

Është e njohur si një prej shoë girl e veçantë në estradën kosovare me paraqitjet e saja ekstravagante. Edhe pse e “sharë dhe e akuzuar” për shund e kiç.

Linda nuk ndalet duke provokuar fansat e saj në rrjetet sociale. Së fundi ajo është shfaqur në bikini dhe është shtrirë në borë duke komentur foton me fjalët: po rrezitna per ver hahaha e shkriva boren!

Artikulli paraprakJanusz Bugajski: Ndarja e Kosovës lojë ruse për copëtim të Ballkanit
Artikulli tjetërFatime Fetai mysafire te shoqja e vet, festojnë “Shën Jovanin” (Foto)