Ballina Aktualitet Lajme Gruaja ndryshon gjini, por dashurohet me burrë dhe ngel shtatzënë

Gruaja ndryshon gjini, por dashurohet me burrë dhe ngel shtatzënë

Stephan Gaeth ka lindur femër, por që kur ishte adoleshente ndihej mashkull dhe kur u bë maxhoren, nisi procesin e transfirmimit që të bëhej 100% mashkull. Por gjatë procesit të ndryshimit ajo u njoh me Wyley Simpson, me të cilin kishte edhe një marrdhënie.

Kundër çdo parashikimi Stephan, e cila ishte ende biologjikisht grua, mbeti shtatzënë në mes të kalimit të saj definitiv nga femër në mashkull. Stephan 27 vjeçe, e cila prej vitesh kishte marrë hormone mashkullore, ishte e bindur se ajo nuk mund të mbetej shtatzënë, kështu që gjithmonë kishte marrëdhënie të pambrojtura me partnerin e saj, por gjërat shkuan ndryshe.

Sipas Daily Mail, Stephan kishte hequr tashmë gjoksin e saj dhe po bënte trajtim të fortë hormonal. Roëan Fox i vogël tashmë ka lindur dhe është gëzimi më i madh i çiftit. Më herët ata kishin menduar që të adaptonin një fëmijë, por fati iu kishte rezervuar një “shaka”, që iu ndryshoi jetën.

Artikulli paraprakRama tregon arsyet se pse nuk e shkarkon Metën
Artikulli tjetërFatos Lubonja: Vendimi i Metës për Cakajn meriton të përshëndetet, Rama deshte të na tallte me një kalama