Ballina Aktualitet Lajme Sela: Gjithçka që del nga goja e BDI-së, te shqiptarët meriton përbuzje...

Sela: Gjithçka që del nga goja e BDI-së, te shqiptarët meriton përbuzje (VIDEO)

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela derisa komentoi qëndrimin e djeshëm të BDI-së rreth kandidatit për president u shpreh se gjithçka që buron nga kjo parti, meriton përbuzjen e shqiptarëve. Ndërkohë që bëri të ditur se gjatë ditës së nesërme do të mblidhet kryesia e partisë së tij dhe do të shqyrtoj edhe çështjen e kandidatit presidencial por dhe bashkëpunimin eventual edhe me subjektet tjera opozitare.

Artikulli paraprak“27 prilli”, fjalët përfundimtare të Prokurorisë
Artikulli tjetërNjeriu që mundi “ta mbyste” Maduron, rreziku i një “Sirie” në Karaibe dhe dora e SHBA-së në këtë grusht shteti