Ballina Aktualitet Lajme 4 ditë pas aksidentit tragjik/Flasin banorët e Llaskarcës dhe dalin detaje të...

4 ditë pas aksidentit tragjik/Flasin banorët e Llaskarcës dhe dalin detaje të reja (VIDEO)

4 ditë pas aksidentit tragjik/Flasin banorët e Llaskarcës dhe dalin detaje të reja:

Gjatë natës ka ndërruar jetë edhe një pacient i cili kishte qenë në gjendje kritike ditëve të kaluara. Bëhet fjalë për një 40 vjeçar i cili ka pasur probleme me frymëmarrjen – kanë konfirmuar nga Qendra e Urgjencës në Shkup. Me këtë numri i viktimave nga aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetovë është rritur në 15. Të lënduarit tjerë edhe mëtej vazhdojnë të mjekohen në qendrat e spitalit në vend, disa prej tyre që kanë patur lëndime më të vogla, ishin lëshuar për mjekim shtëpiak.

Artikulli paraprakSimbolika, ana e fortë e protestës së opozitës (VIDEO)
Artikulli tjetërLubonja: Po të isha unë hyja në zyrën e Ramës