Ballina Aktualitet Lajme Lubonja: Po të isha unë hyja në zyrën e Ramës

Lubonja: Po të isha unë hyja në zyrën e Ramës

Analisti i njohur Fatos Lubonja duke komentuar protestën e opozitës tha e se nuk mund të quhet vandalizëm ajo ç’ka ndodhi krahasuar me çfarë u ka bërë kryeministri qytetarëve. Ndër të tjera, Lubonja u shpreh se “po të isha unë do të kisha hyrë në zyrën e Edi Ramës.

Në mënyrë simbolike do ti kisha nxjerr pikturat por dhe koshin e basketbollit se ajo nuk është zyra e tij private. Këtë do e kisha bërë në mënyrë simbolike. Le ta marrë vesh gjithë bota se kush qeveris. Ai e meritonte një goditje simbolike”.

Artikulli paraprak4 ditë pas aksidentit tragjik/Flasin banorët e Llaskarcës dhe dalin detaje të reja (VIDEO)
Artikulli tjetërPavarësia e Kosovës, humanisti i njohur dhuron 17 shtëpi për të varfrit