Ballina Argëtim Alban Skënderaj prezanton këngën më të re “Jetë” (VIDEO)

Alban Skënderaj prezanton këngën më të re “Jetë” (VIDEO)

Këngëtari i njohur dhe mjaft i suksesshëm i muzikës së lehtë Alban Skënderaj ka publikuar këngën më të re, të cilën e ka titulluar “Jetë”. Kjo këngë i dedikohet dashurisë, ashtu sikundër Albani ka bërë edhe me projekte të tjera muzikore.

“Mendja ime arratiset, nëpër vendet që nuk shkela me ty,

zemra si një orë kurdiset dhe ndalon sa herë që ti s’je aty,

jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni

Jam vyshkur nga etja, për sytë e saj”, thuhet në një tekst të këngës.

Artikulli paraprakNdërron jetë ish-futbollisti (FOTO)
Artikulli tjetërFamilja do kthimin e 16 vjeçares, që shkoi te burri (Video)