Ballina Argëtim Videoja që tregon vezën duke u ngrirë në njërin nga shtetet e...

Videoja që tregon vezën duke u ngrirë në njërin nga shtetet e Amerikës (VIDEO)

Njerëzit që hanë shpesh vezë do ta duan këtë.
Kur temperaturat në Minesota ranë në një temperaturë prej -27 gradë Celsius javën e kaluar, një kanal në Youtube vendosi të shihte se çfarë do të ndodhte nëse do të hapte disa vezë.

Natyrisht, si çdo gjë tjetër që depërton gjatë vorbullës polare, vezët ngrijnë, transmeton lajmi.

Rezultati është ende shumë interesant për t’u parë, duke marrë parasysh eksperimentet e vezëve zakonisht ndodhin në ditët jashtëzakonisht të nxehta dhe rezultojnë në vezë të skuqura.

Ndiqeni videon për ta parë “magjinë”.

Artikulli paraprakE besoni dot? Kjo grua është 65-vjeçare (FOTO)
Artikulli tjetërBarcelona – Real, sfida e ‘zjarrtë’