Ballina Argëtim E dashura turpëron yllin e Realit: Mban gjithë javën një palë mbathje!...

E dashura turpëron yllin e Realit: Mban gjithë javën një palë mbathje! (Foto)

Gazetarja sportive, Mina Bonino dhe futbollisti i realit Federiko Valverde janë prej kohësh në një lidhje dashurie, që nuk është më sekret.

Çifti ka postuar së fundmi edhe foto së bashku, teksa nuk kanë munguar as ngacmimet në “Instagram”.

Valverde ka nisur “lojën”, duke i komentuar të dashurës së tij: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”.

Kundërpërgjigja e gazetares seksi ka qenë epike, duke lënë pa fjalë futbollistin 20-vjeçar.

“Të paktën mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”, iu përgjigj Mina, djalit që i ka rrëmbyer zemrën.

Artikulli paraprakPushtoi 4 shtete si President, habit George W. Bush: Kufijtë duhet të respektohen!
Artikulli tjetërDitari i Sadijes: 11 vite në Lidhje e lodhën Dritëroin