Ballina Aktualitet Shqipëri Humb jetën punëtori në Rrugën e Kombit

Humb jetën punëtori në Rrugën e Kombit

Një 32 vjeçar ka humbur jetën këtë të mërkurë në Kukës pasi ka rënë nga ura.

Ngjarja është regjistruar tek ura e Perbregut, 6 kilometra larg qytetit të Kukësit.

Siaps policise 32 vjeçari me inicialet A.F., në momentin e aksidentit ka qenë duke punuar. Ai ishte punetor i firmes kontraktuese qe merret me rregullimin e ures.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Artikulli paraprakIzet Zeqiri: Jo 8300 denarë për fëmijën e tretë, frikë për natalitetin
Artikulli tjetërPompeo, në Lindjen e Mesme për të kërkuar mbështetje kundër Iranit