Ballina Argëtim Në shkretëtirën e Dubait si një arabe seksi! (Foto)

Në shkretëtirën e Dubait si një arabe seksi! (Foto)

Një grup i vendosur dhe i pazakontë për një shëtitje në shkretëtirë. Cristina Buccino me pushime në Dubai zgjedh një palë pantallona të shkurtra dhe një kanatiere nën të cilin mund të shikohet dekolteja bombastike për të lundruar në rërë dhe dunat. Modelja e njohur italiane ruan një trup të përsosur, teksa ka postuar disa foto në rrjetet sociale në një kostum banje ose në rroba që lënë pak vend për imagjinatën …

Artikulli paraprakShqipëria me tre filma në Festivalin e Filmit në Sofje
Artikulli tjetërXhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)